ЮНІСЕФ навчить лікарів Львівщини правильно спілкуватись з молодими матерями

СуспільствоІрина Знась, 5 грудня 20143200

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) фінансуватиме у Львові та області програму комунікації та промоції з питань репродуктивного здоров’я та здоров’я матері та дитини. Меморандум про старт програми із Львівською міською радою та облдержадміністрацією сьогодні, 5 грудня, підписала голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна  Барберіс.

Відповідно до програми, лікарів міста та області, які працюють у напрямку репродуктивного здоров’я та педіатрії, навчатимуть правильно спілкуватись та працювати із молодими матерями та вагітними жінками.

«Важливість цього проекту - в поширенні знань серед батьків. Часто молодих мам потрібно вчити вести правильний спосіб життя і правильно формувати виховання своєї дитини. Реалізація проекту дасть можливість покращити якість життя мам та їхніх дітей», – сказав під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб.

Наразі заплановано, що проект триватиме два роки. Упродовж цього часу лікарі області відвідуватимуть тренінги та семінари, на яких вчитимуться не тільки комунікувати із пацієнтами, а й здобуватимуть глибші знання в галузі акушерства, гінекології та педіатрії.

«Наших лікарів не вчать правильно спілкуватись із пацієнтами, доносити до них повну інформацію, переконувати їх на той чи інший крок. Тому це важлива програма для розвитку медицини», – додав Зуб.

На сьогодні вже 13 лікарів Львова за кошти ЮНІСЕФ відвідали тренінг з акушерства в Києві, де поспілкувались із лікарями з Європи. Планується, що згодом на семінарах у місті вони передадуть свої знання іншим лікарям. Таким чином програма ЮНІСЕФ охопить усіх лікарів міста та області.

«Результатом цього проекту буде те, що в лікарів певної галузі будуть кращі знання та навики. Взагалі цей проект буде рушієм змін і частиною реформи системи охорони здоров’я в Україні в цілому», – зазначила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна  Барберіс.

Також у рамках проекту буде проведена інформаційна кампанія на підтримку розвитку репродуктивного здоров’я та здоров’я матері та дитини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук