Юрій Стець пообіцяв запустити «телеканал майбутнього»

Юрій Стець пообіцяв запустити «телеканал майбутнього»
фото Сегодня
Стець готує «телеканал майбутнього»

Керівник міністерства інформаційної політики Юрій Стець повідомив, що протягом місяця його відомство запустить новий телеканал іномовлення. Про це він повідомив на брифінгу в неділю, 22 лютого, передає УНН.

За його словами новий канал буде працювати на базі телеканалу БТБ, який протягом двох тижнів передадуть міністерству.

«Ми протягом місяця запустимо канал іномовлення, назва якого буде Ukrainian Tomorrow, на відміну від Russia Today. У них є тільки сьогодення, а у нас - майбутнє», - сказав міністр.

За словами Стеця, фінансування мовлення цього телеканалу буде здійснюватися за рахунок бюджету Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР»».

«Я розумію, що його буде недостатньо. У нас є гарантійні листи від фондів й українських бізнесменів на фінансування міністерства у поточному році, і частина цих коштів піде на телеканал іномовлення», - додав Юрій Стець.

Міністр також розповів, що в суботу, 21 лютого, він зустрічався з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом.

«Посол США вчора підтвердив, що у них є бачення, що США повинні нам допомогти, в тому числі й фінансово, щоб ми якомога швидше створили цей канал і дуже швидко поширили сигнал по всьому світу. Це повинен бути канал високої якості, щоб він міг стати конкурентним. Якість УТР мене не влаштовує», - наголосив Стець.

Нагадаємо, раніше міністр інформаційної політики розповів, що президент доручив міністерству також створити військовий канал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук