Юрій Стець закликав українців вступати до лав «інформаційних військ»

Сайт «Інформаційних військ України»

Міністерство інформаційної політики України запустило сайт під назвою «Інформаційні війська України» (www.i-army.org), який закликає волонтерів долучатися до інформаційної боротьби.

«Як ви знаєте, війну Росії проти України називають гібридною. Тому що війна справжня, а інформація про неї брехлива. Проти нас відкрито багато фронтів, і один з особливо важливих – інформаційний», – йдеться на цьому сайті.

У повідомленні також зазначено, що кожен українець із доступом до інтернету може зробити свій внесок в інформаційну боротьбу.

Потенційних волонтерів закликають ретельно виконувати отримані після реєстрації завдання і щодня приділяти час інформаційній боротьбі.

Наприкінці січня міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив про плани створення інтернет-війська України.

«Донесення правдивої інформації до тих людей, які спілкуються в Інтернеті, для цього не потрібні боти і тролі. Той, хто користується соцмережами не перший день, бачить це і розуміє. Для цього потрібно об'єднати людей, які є авторитетними в соцмережах і мають велику кількість людей, які їх чують. Об'єднати їх у роботі», - зазначив Юрій Стець.

Як повідомлялося, міністерство інформаційної політики обіцяло у травні цього року представити Концепцію інформаційної безпеки України, яка до кінця 2015 року має бути затверджена у вигляді закону або доктрини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук