Юрій Вітренко пішов з посади директора «Нафтогазу»

У «Нафтогазі» звільнення Вітренка пояснили оптимізацією структури компанії і перерозподілом обов'язків

Юрій Вітренко пішов з «Нафтогазу»

Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко завершив свою роботу в компанії. Про це 17 червня написав сам Вітренко на своїй сторінці в Facebook.

Вітренко, скорочення якого анонсували 14 травня, підбив підсумки своєї роботи і побажав побажав керівництву компанії «компетентності та порядності».

«Сьогодні мій останній день роботи в "Нафтогазі України". Я прийшов сюди в 2014 році, після Революції гідності. І всі ці роки робив все, щоб захищати нашу з вами гідність і відстоювати нашу енергетичну незалежність», – написав він.

«Залишаючи в "Нафтогазі" великі напрацювання (і гроші від "Газпрому" - напрям, за який я відповідав), хочу побажати керівництву компанії і держави достатньо компетентності та порядності використовувати їх на благо громадян України», – додав Вітренко.

Нагадаємо, 14 травня виконавчий директор Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко повідомив, що його посаду скоротили, а його самого звільнять із «Нафтогазу» через два місяці.

Вітренко пояснив своє звільнення тим, що у теперішньої влади не є у пріоритеті боротьба з російською агресією, а також обурився діями голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва, з яким до того працював у одній команді. Вітренко додав, що зараз Коболєв «органічно вписується у владу» та різко розкритикував його.

У «Нафтогазі» ж заявили, що звільнення Вітренка пов'язано з оптимізацією внутрішньої організаційної структури компанії, а також перерозподілом обов'язків між підрозділами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук