Ющенко далі розколює НРУ, - Тарасюк

27 березня 20093062

У НРУ розколу немає, але є спроби це зробити з боку Секретаріату Президента через Кендзьора. Про це 27 березня під час перебування у Львові повідомив народний депутат України від фракції НУНС, голова НРУ Борис Тарасюк.

"Львівська крайова організація виступила із критикою рішень з’їзду, найвищого органу партії і голови партії за приводами, які не мають підґрунтя. Тим самим вони стали інструментом зовнішніх сил для розколу НРУ", - додав Б. Тарасюк

Він зазначив, що НРУ проходив цей шлях у 1998-1999 роках: "Прикро, але Президент, якого ми першими внесли на кандидата у Президенти, фактично взяв курс на розкол НРУ".

Він додав, що у цьому випадку Львівська крайова організація виступила інструментом, через який це робиться. "Сьогодні Львівська крайова організація керується оргкомітетом, створеним з’їздом, головою оргкомітету є Василь Куйбіда. Завтра буде засідання оргкомітету, проходять районні партійні конференції, які мають завершитися обласною конференцією обласної крайової організації, яка має обрати нове керівництво. Це має бути людина, яка поважає статут НРУ і рішення керівних органів", - наголосив Б. Тарасюк. Він додав, що Ярослава Кендзьора виключено із НРУ і він не може виступати від НРУ загалом і Львівської крайової організації зокрема.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук