З 1 липня Молдова закриває дороги для автомобілів з придністровськими номерами

СвітРоман Ганкевич, 30 червня 201721311
З 1 липня Молдова закриває дороги для автомобілів з придністровськими номерами
фото Infotag
Автомобілі з номерними знаками, виданими в ПМР юридично не визнані у світі

У Молдові з 1 липня набуває чинності закон, який забороняє рух автомагістралями країни автомобілів з придністровськими реєстраційними номерами, а також з номерами інших самопроголошених і невизнаних Республікою Молдова та міжнародною спільнотою територій. Про це повідомляє «Укрінформ».

Виняток становлять лише автомобілі з придністровськими реєстраційними номерами, котрі належать економічним агентам, які працюють і мешкають на території невизнаного Придністров'я.

У разі недотримання законних вимог водії автомобілів з придністровськими номерами ризикують залишитися без автотранспортних засобів.

У зв'язку з цим Митна служба Молдови нагадала, що максимальний термін перебування на території країни автомобілів з іноземними реєстраційними номерами становить не більш ніж 180 діб протягом року. Продовжити цей термін можливо буде лише за умови придбання автомобільних віньєток, вартість яких на півроку становить $180.

Раніше Місія ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) спростувала заяву лідера Придністров'я Вадима Красносельського про те, що автомобільні номерні знаки, видані в Придністров'ї, визнаються міжнародними. У повідомленні зазначається, що в інтерв'ю, опублікованому на одному з російських сайтів, Красносельський стверджував, що «EUBAM визнала міжнародними автомобільні номерні знаки, що їх видали в Придністров'ї».

Представники EUBAM уточнили, що автомобілі з номерними знаками, виданими в Придністров'ї, допускаються у деякі країни за межі Республіки Молдова, але юридично вони не визнані і не вважаються міжнародними. Наразі автомобілі з номерами невизнаної ПМР можуть в'їхати в Україну і до Росії. Однак, Україна заявила про намір заборонити в'їзд на свою територію автомобілів з такими реєстраційними номерами, що викликало занепокоєння в адміністрації Придністров'я, яка звернулася за підтримкою до Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук