З липня переселенцям платитимуть пенсії лише в «Ощадбанку»

З серпня внутрішнім переселенцям видаватимуть нові електронні пенсійні посвідчення

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 травня 20167590
З липня переселенцям платитимуть пенсії лише в «Ощадбанку»
фото ipress.ua

З 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам (ВПО) буде здійснюватися тільки через відділення «Ощадбанку», сказав начальник головного управління Пенсійного фонду України в Києві Володимир Аніканов.

«Згідно з постановою Кабінету Міністрів № 167, з 1.07.2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватись виключно через відділення Публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”. Тому червень буде останнім місяцем, коли ми будемо виплачувати пенсію за існуючим способом. Починаючи з 1 червня всі наші громадяни, які обслуговувалися в інших банках, обслуговувались в поштових відділеннях, повинні будуть перейти на обслуговування до “Ощадбанку”», – сказав Аніканов на брифінгу в п’ятницю, 27 травня, передає Укрінформ.

За його словами, на сьогодні в органах Пенсійного фонду в Києві на обліку перебуває 35,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Із цієї категорії лише 21,3 тис. одержує пенсію через відділення «Ощадбанку». Аніканов додав, що зараз ведуться переговори з органами соціального захисту, наради з «Ощадбанком» щодо надання якісних послуг.

Він наголосив, що внутрішньо переміщені особи, які обслуговуються в іншому банку, повинні звернутися в «Ощадбанк» і написати заяву про перехід на обслуговування і відкриття рахунку в цьому банку.

Крім того, з серпня ВПО будуть видавати електронні пенсійні посвідчення.

«Ми також будемо проводити роботу щодо випуску нових платіжних карток, ці картки будуть одночасно і пенсійними посвідченнями. Видача таких посвідчень почнеться з 1 серпня», – сказав Аніканов.

Щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, потрібно буде звернутися до Пенсійного фонду та заповнити заяву встановленого зразка.

«Нове електронне пенсійне посвідчення відрізняється від старого, воно наповнене більшою інформацією про пенсіонера», – сказала заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві Світлана Глущенко. Зокрема, в новому електронному посвідченні проставляється група інвалідності і причина інвалідності, а також період, на який встановлена інвалідність.

У Пенсійному фонді зазначили, що нові електронні пенсійні зможуть отримати поки тільки ВПО, а згодом і інші пенсіонери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук