З початку проведення АТО з Донбасу евакуйовано більше тисячі дітей, - Мінсоцполітики

За період проведення антитерористичної операції з Донецької та Луганської областей станом на 26 червня евакуйовано 1007 дітей. У тому числі із закладів системи Міністерства соціальної політики -  58 дітей-сиріт та дітей, які перебували у притулках та центрах соціально-психологічної реабілітації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

«Зокрема,  із Донецької області евакуйовано 26 дітей, з Луганської області - 32 такі дитини. Зазначені діти вивезені  безпосередньо із зони проведення бойових дій до закладів соціального захисту дітей Київської, Харківської, Запорізької областей та міста Антрацит Луганської області, яке безпечне для їх перебування», - йдеться у повідомленні.

У Мінсоцполітики повідомили, що крім того зі сходу України також триває евакуація сімей з дітьми, яка відбувається завдяки тісній співпраці з громадськими та благодійними організаціями.

«Станом на 26 червня цього року зі східних регіонів виїхало 395 дітей з числа прийомних сімей та дитячих будників сімейного типу. З Луганської області виїхало 23 прийомні сім’ї та 12 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 134 дитини, з Донецької області – 44 прийомні сім’ї та 19 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 261 дитина», - поінформували у прес-центрі.

У міністерстві запевнили, й надалі продовжують моніторинг за безпечним перебуванням дітей у східних регіонах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук