З понеділка у Львові діятимуть нові трансферні квитки

23 вересня 201152752

26 вересня на радіальних автобусних маршрутах у Львові будуть діяти трансферні квитки нового зразка, повідомили 23 вересня на прес-конференції заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Андрій Білоус та директор АТП №1 Андрій Тимчина.

Так, за словами Андрія Тимчини, на квитках, що видаватимуться на вимогу пасажирів, з понеділка буде вказано дату (раніше деякі пасажири, за його словами, користувалися трансферними квитками навіть через день-два).

«Ми також зробили висновок, що пасажири могли користуватися тими квитками протягом дня, і не для пересадки. Вони зранку їхали, протягом дня робили свої справи десь по місту, і той самий квиток використовували для того, щоб повернутися назад. Тут є нововведення, що в нас вже є квитки, які будуть дійсні до 13:00 і після 13:00. Тобто ми вже починаємо обмежувати це в часі», - додав Андрій Тимчина.

«Я повинен, на жаль, констатувати факт того, що на момент введення трансферного квитка і його експлуатації інструктаж водіїв був здійснений на дуже поганому рівні. Відповідно, ми мали негативні перші зауваження до трансферного квитка. Зараз робота проводиться з водіями, буде проведена перед понеділком, коли ми запускаємо нову партію квитків. Принцип виглядає так, що людина, добираючись до центру міста на будь-якому з радіальних маршрутів, сплачує за проїзд, повідомляє водія, що вона хоче зробити пересадку, і водій видає їй трансферний квиток. Вона доїжджає до центральної частини міста і в часових межах, вказаних на квитку, вона може пересісти на інший радіальний маршрут на будь-якій зупинці, якщо автобус на цьому радіальному маршруті рухається в напрямку від центру до периферійної зони», - сказав своєю чергою Андрій Білоус.

Як інформував ZAXID.NET, у Львові також планують запровадити нічні автобусні маршрути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Horlova Anastasiya 16 грудня 2011, 13:10

  а краще взагал1 н1чого не м1няти!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Анддрій 3 грудня 2011, 15:15

  Таке відчуття , що наші чиновники ніколи неїздили маршутками " людина, добираючись до центру міста на будь-якому з радіальних маршрутів, сплачує за проїзд, повідомляє водія, що вона хоче зробити пересадку, і водій видає їй трансферний квиток", це придумав певно пацієнт з вул. Кульпарківскої. Як водій може їхати - давати решту, слідкувати за дорогою та одночасно видавати радіальні квитки. А ті пасажири які теоритично мають отримати квиток, їм що водія стерегти, а може кричати на весь салон , щоб передали? МАРАЗМ. Краще розробити схему яка би менше дублювалась маршрутами та справно працювала!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук