З травня в Україні буде простіше отримати субсидії

Головні новини Львова за 24.03Ірина Папірник, 24 березня 2015, 19:35 1491 0

З 1 травня в Україні набирає чинності постанова Кабміну про спрощення отримання субсидій. Відтепер економити може чи не кожен українець.

Документи вже зараз можна вільно знайти у інтернеті і роздрукувати, або почекати до 1 квітня і ці заяви та декларації вам принесуть комунальники. Декларацію та заяву можна надіслати поштою до місцевого соцзахисту, або занести персонально. Уряд спростив не тільки механізм, але й вимоги для претендентів на субсидію.

«Всі обмеження стосовно користування родиною автомобілями зняті. Це вже не може бути по тому проекту. 1 травня наявність автомобіля не може бути підставою відмови у наданні субсидії», — пояснює заступник директора департаменту соціального захисту ЛОДА Оксана Яковець.

Тож тепер звертатимуть увагу лише на сукупний сімейний дохід. Відтепер на субсидії не впливає:
– наявність у заявника додаткової квартири чи будинку;
– на субсидію можуть претендувати і ті, хто орендує квартиру.

 Перевірити чи ви претендуєте на субсидію можна на сайті Кабміну. Тут вже є електронний калькулятор.

«Згідно з цим спрощеним порядком субсидії призначатимуть на рік, а сьогодні субсидія призначається на 6 місяців, з місяця звернення», — каже начальник відділу пільг соцзахисту міста Леся Дронь.

Після закінчення терміну повторне звернення скасовується, але це у випадку, якщо доходи заявника не  змінилися, як і кількість прописаних у квартирі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук