З усіх пунктів пропуску між Україною та ЄС найбільші черги на Краківець – Корчова

Три пункти пропуску на Львівщині увійшли у п'ятірку найповільніших

ЕкономікаЮлія Лавришин, 12 липня 201810180

Три пункти пропуску на Львівщині: Краківець – Корчова, Шегині – Медика та Угринів – Долгобичів – увійшли у п’ятірку найгірших між Україною та ЄС за тривалістю очікування та довжиною черг. З усіх пунктів пропуску до ЄС з України найдовше перетину кордону очікують саме на пункті пропуску Краківець – Корчова. Такими є результати опитування громадської організації «Європа без бар’єрів».

Опитування проводили у квітні-травні 2018 року на 18 пунктах пропуску на кордонах між Україною і Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією. В межах дослідження опитано понад 2,2 тис. респондентів, які перетинають кордон автомобілем, майже 1,4 тис. з яких – громадяни України, решта – іноземці.

За результатами опитування, в середньому на кордоні між Україною та Польщею люди очікують від 2 до 5 годин. Найдовший середній час очікування на пункті пропустку Краковець – Корчова (5 годин). Також тривалий час очікування під час перетину кордону автомобілем респонденти відзначили на ПП Шегині – Медика (в середньому 4,5 години), Устилуг – Зосін (4 години), Угринів – Долгобичів (3 години). Усі ці пукти, на думку аналітиків «Європа без бар’єрів», є «суперечливими» за швидкістю проходження кордону.

Тобто чотири пукнти пропуску, що є на території Львівщини, увійшли у п'ятірку найгірших за цим показником. Усього на Львівщині є шість пунктів пропуску. Ще двом пунктам пропуску, які є на Львівщині: Грушів – Будомєж та Смільниця – Кросценко та Рава-Руська – Гребенне, поставили «нейтральну» оцінку за цим показником. І жоден пункт пропуску на Львівщині не увійшов до групи «дружність» за швидкістю перетину кордону.

Як зазначила представниця ГО «Європа без бар'єрів» Катерина Кульчицька, тривалість перетину кордону залежить від таких чинників, як завантаженість, наявність окремих смуг для автобусів, обладнаного пішохідного переходу, якості дорожнього покриття, процедури контролю.

У свою чергу начальник відділу організації прикордонного контролю Державної прикордонної служби України Костянтин Логвінов зазначив, що в середньому процедура оформлення Держприкордонслужбою однієї особи триває до 20 секунд.

«Якщо брати в комплексі процедуру оформлення, то тут багато чинників, і прикордонних, і митних. Ми, звісно, вдосконалюємо наші технологічні процеси, – цитує Костянтина Логвінова «Інтерфакс-Україна». – Наскільки мені відомо, на сьогодні вже об'єднано бази в усіх міжнародних, міждержавних пунктах пропуску».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук