За 3-5 років Львівщина планує скоротити споживання газу на 50%

За 3-5 років на Львівщині можуть скоротити споживання газу на 50% і замінити традиційне джерело енергетики новими енергоощадними технологіями.

Про це 24 червня на брифінгу за результатами конференції «Відновлювальна енергетика на Львівщині – можливості для бізнесу та розвитку територій» заявив в.о голови ЛОДА Валерій П’ятак.

 Він розповів, що зараз Львівська область знаходиться на етапі створення ідеальних умов для залучення інвестора у галузь розробки відновлювальних джерел енергетики (ВДЕ), таких як сонячна енергія, енергія вітру та води.

«Якщо нам вдасться залучити інвестора, а ми мусимо це робити, то за 3-5 років ми замінимо 50 % традиційних джерел енергетики, зокрема, споживання газу, на нетрадиційні», – розповів чиновник.

Також він зауважив, що сьогодні населення демонструє розуміння цієї теми, бо Росія спонукає нас змінюватись.

«Росія, перекриваючи нам газ, змусила людей серйозніше подивитись на цю проблему. Не таємниця, що населення не завжди сприймає інноваційні технології , бо часто пов’язує їх із руйнацією навколишнього середовища, зокрема якщо мова про будівництво міні-ГЕС», – розповів П’ятак.

Валерій П’ятак також заявив, що щороку Львівщина витрачає на опалення понад мільярд гривень бюджетних коштів.

В той же час приватний сектор, зі слів чиновника, вже зараз застосовує енергоощадні технології: наприклад, підприємства області самотужки встановлюють технологічні засоби генерації і передачі тепла на своїх промислових об’єктах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук