За час весняного призову-2019 до війська планують призвати понад 18,7 тис. українців

Весняний призов триватиме з початку квітня до кінця червня

Весняний призов до війська в Україні стартує з 1 квітня

Кабінет міністрів затвердив чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу у період з 1 квітня до 30 червня 2019 року в кількості 18 тис. 752 людини.

З цієї кількості 9 тис. призовників будуть направлені до Збройних сил України, 5 тис. 152 – до Національної гвардії, 4 тис. – до Державної прикордонної служби і ще 600 – до Державної спеціальної служби транспорту, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

На проведення весняного призову Кабмін виділив 73,79 млн грн, з яких 35,4 млн грн – на здійснення призову до ЗСУ, 20,3 млн – до Нацгвардії, 15,7 млн – до Держприкордонслужби і 2,4 млн грн – до Держспецтрансслужби.

Обсяг видатків на одного призовника становить 3 тис. 935,13 грн, із них 3,842 тис. грн – для виплати грошової допомоги громадянам України, яких призивають на строкову військову службу; 93,13 грн – для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, зі збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук