Офіційна кількість безробітних в Україні зросла майже на 10%

Середній розмір допомоги безробітним у січні 2017 року становив 2015 грн

Кількість зареєстрованих безробітних в Україні у січні 2017 року збільшилася порівняно з груднем минулого року на 9,8%, а в абсолютних цифрах - на 38,2 тис. осіб. Про це з посиланням на Державну службу статистики інформує «Інтерфакс-Україна».

Кількість зареєстрованих безробітних у січні становила 1,6% населення працездатного віку, що на 0,1 п.п. вище показника за попередній місяць.

Разом з тим повідомляється, що кількість безробітних, які отримують допомогу, збільшилася на 34,1 тис. осіб - до 351,2 тис. При цьому середній розмір допомоги у січні становив 2 тис. 15 грн проти 1 тис. 997 грн місяцем раніше. Отримали роботу у січні 3,9% зареєстрованих безробітних.

Конкурс на одне вакантне місце у січні становив 9 осіб, тоді як у грудні минулого року на одне робоче місце претендували 11 осіб.

Нагадаємо, що кількість безробітних в Україні на кінець 2016 року становила 390,8 тис. осіб, що відповідало 1,5% населення працездатного віку. Зазначені дані подаються без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук