За корупцію затримали міжрайонного прокурора Полтавщини, – ГПУ

СуспільствоОксана Руда, 11 червня 201516190

Слідче управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури спільно з працівниками Служби безпеки встановили факт корупційних дій одного із міжрайонних прокурорів Полтавщини.

Як повідомили у прес-службі ГПУ, приватний підприємець з Полтавщини звернувся до Управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки ГПУ зі скаргою на корупційні дії місцевого прокурора.

Підприємець розповів, що стосовно нього було відкрито кримінальне провадження, з його офісу було вилучено документацію та всю техніку, що практично зупинило роботу підприємства.У зв’язку з цим міжрайонний прокурор пропонував підприємцю в обмін на вирішення питання щодо закриття провадження заплатити йому хабар у розмірі 5000 доларів США.

Наразі вказаний співробітник прокуратури затриманий. Триває досудове розслідування.

Слідче управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України звертається до громадськості з проханням повідомляти про факти корупції на адресу електронної пошти [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук