За місяць Каталонія втратила майже 15 тис. робочих місць

СвітАндрій Стець, 4 листопада 201710131
За місяць Каталонія втратила майже 15 тис. робочих місць
фото ЕРА
Майже дві тисячі компаній перенесли свої офіси через політичну нестабільність в регіоні

Через політичну нестабільність іспанський автономний регіон Каталонія втратив майже 15 тис. робочих місць. Про це інформує Associated Press з посиланням на дані Міністерства статистики зайнятості та соціального забезпечення Іспанії.

Повідомляється, що на тлі напруженої ситуації після проведеного референдуму і оголошення незалежності Каталонія в жовтні втратила найбільшу кількість робочих місць з 17 автономних регіонів країни - майже 15 тис.

Також повідомляється, що на тлі нестабільності майже дві тисячі компаній перевели свої офіси в інші райони Іспанії, так як побоюються опинитися за межами спільного ринку ЄС.

В цілому рівень безробіття в країні в минулому місяці збільшився на 58 тис. осіб.

Зазначимо, що Каталонію через політичну кризу покинули майже 2 тис. компаній. При цьому протягом жовтня тільки 78 компаній були зареєстровані в Каталонії.

Як інформував ZAXID.NET, влада Іспанії розпустила уряд і парламент Каталонії 27 жовтня і ввела в регіоні пряме правління з Мадрида, чим призупинила його автономію. Це сталося після того, як 27 жовтня парламент Каталонії оголосив про незалежність регіону.

1 жовтня 2017 року в Каталонії відбулося голосування на референдумі щодо незалежності регіону. Згідно з результатами, за незалежність проголосували 90,18% при явці в 43%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук