За мову треба боротися мовою, - Ірена Карпа

Володимир Балита, 20 червня 2012315730
За мову треба боротися мовою, - Ірена Карпа
Ірена Карпа

За українську мову потрібно боротися мовою. Про це заявила письменниця і співачка Ірена Карпа.

«За мову треба боротися мовою. Багатьох моїх російськомовних друзів так дістала ця ситуація, принципово переходять на українську», - сказала вона. На її думку, протестам в Україні не вистачає масовості, а учасники не змінюються ще з часів студентської революції.

Також вона розповіла, що поміж представниками об’єднаної опозиції не було спільно вироблених дій. «Месиджі дуже відрізнялися. Люди за три речення заперечували себе 5 разів», - зазначила Ірена Карпа.

Нагадаємо, 5 червня Верховна Рада України ухвалилау першому читанні законопроект про засади державної мовної політики, ініціаторами якого є народні депутати від Партії регіонів Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов.

ZAXID.NET збирає підписина захист української мови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 30

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Андрій 26 серпня 2013, 06:37

  Владе, це - фашистська ідеологія.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Влад 21 червня 2012, 09:41

  Язык не может быть хорошим или плохим, он аполитичен, а вот смысловая составляющая даёт основание судить о человеке. Сегодня озабоченые украинским языком пытаются создать конфликт, но нас больше, мы здесь жили до того как их "присоеденили", (присоединяют и ***), мы умнее, 95% экономики это мы. Просто необходимо урезать пайку незаработаных благ озабоченым профашисткой идеологией районам, сократить уч. заведения до минимума, хватит церковно-приходского образования, заставить работать на государство всех и всё будет нормально.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • legna 21 червня 2012, 02:26

  нема і ніколи не було натурального "русского язика". населення московії аж до 1700 р. користувалося рідним мокселем, тобто угро-фінськими діалектами і татарською мовою, яка була там державною через васальну залежність московії від Кримського Ханства. В межах Тартрії, особливо південніше р. Ока, великим прошарком прошарком населення в Тартарії були козаки, які усі були вихідцями із словянських племен в період перед появою держави ОУмкраїна - Русь (Свята країна Русь, щось подібне до "Святої Римської імперії") і розмовляли архаїчною руською (староукраїнською) мовою. З приходом до влади в московії підера1, після того як він почав відвойовувати у свого ослабленого сузерена південні улуси і козацькі станиці (1700-1721 рр) в московії виникла потреба у створенні мови, яка б могла засвоїтись усім населенням князівства, яке великими темпами завойовувало все більші території, у тім числі Україну і Білорусь. За наказом підера1 Феофан Прокопович, Мелетій Смотрицький та інші професори Києво-Могилянської академії створили граматику та словник того есперанто, яким донині користуються москалі та змосковщені козаки. Хоча староруська лексика у цьому есперанто займає трохи більше 30% її словникового запасу, але вона стала ключовою і тому поступово потіснила вживання мокселя до менше 10% словникового запасу. Татарська лексика в москальському есперанто зменшилась до 50%. Ще 10 % словникового запасу нинішнього язика становлять запозичення різних термінів із романо-германських мов. До удосконлення есперанто пізніше підключився Ломоносов М. В., але ще й за часів Пушкіна О.С. (цей єврей теж зробив значний внесок у становлення еспранто) і навіть на початку 20-го багато мокселів не знали "язика" і користувалися угро-фінськими діалектами (див, "Євгеній Онєгін" - угро-фіни дворяни Ларіни не знали "язика"). Отже москалі не мають рідної мови, тому їхній егрегор (і менталітет) злий, недобрий, скорочує життя. Єдиний результативний вихід для імперії зла із цієї негативної ситуації - це повна дезінтеграція імперії, визнання вільними і незалежними усі окуповані народи і повернення зяничаренних людей до свого природного коріння. Для цього достатньо лише пройти генетичний аналіз, який встановить чи людина є слов"янином, чи угром, чи ще кимось. Як заповідав Ісус Хрестос - для Бога нема ні еліна, ні юдея, тобто усі вони перед Богом рівні, але це аж ніяк не значить, що усі за своїм бажанням мають прозвати себе іншим іменем, а тим паче богообранним народом. оприйнятний

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Останні новини
Залиште відгук