За наступні п’ять років у Львові замінять та модернізують більше тисячі ліфтів

12 червня 20093620

Львівська міська рада прийняла нову програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках на 2009-2013 роки. За цей час планують модернізувати та замінити 1165 ліфтів, провести технічну експертизу ліфтів, які відпрацювали 25-річний термін, замінити диспетчерську систему, відповідно до сучасних умов, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

Серед основних причин незадовільної роботи ліфтів та диспетчерських систем визначено основні, серед яких - тривала експлуатація, неналежне технічне обслуговування, несвоєчасне проведення технічної експертизи.

Бюджетом розвитку м. Львова на 2009 рік передбачено кошти на реконструкцію, модернізацію та заміну 39-ти ліфтів у 31 будинку власності територіальної громади м. Львова. Для цього виділено 4 мільйони 609 тис. гривень.

У будинках, які перебувають у власності територіальної громади Львова, налічується 2004 ліфти. Технічне обслуговування та ремонт цих ліфтів здійснюють 7 спеціалізованих організацій: ПП "Мрія-Ліфт", ПП "Майстер-РоС", ПП "Віднова", ТзОВ "Ліфт-Еко", ТзОВ "Шиф-Ліфт", ПП "Ліфт-Купе", ПП "Компанія Астра".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук