За неналежний ремонт бронетехніки державне підприємство заплатило 13,5 млн грн штрафу

Одне із державних підприємств з ремонту броньованої техніки оштрафували на майже 13,5 млн грн за неналежне виконання умов договору щодо ремонту БТРів.

Про це заявила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві у п’ятницю, 25 вересня, повідомляє Укрінформ.

«У зв'язку з неналежним виконанням умов договору одним із державних підприємств щодо ремонту броньованої техніки БТР-70, у 2014 році утворилася дебіторська заборгованість підприємства перед Міноборони на загальну суму понад 24 млн грн. Рішеннями господарських судів, цього року з підприємства на користь Міноборони стягнуто понад 31 млн грн, із яких, крім суми основного боргу, майже 7 млн грн складають штрафні санкції», – повідомила вона.

Крім того, за неналежне виконання цим же підприємством умов договору з проведення ремонту броньованої техніки БТР-80, рішенням господарського суду на користь Міноборони з нього стягнуто 6,5 млн грн штрафних санкцій за несвоєчасне повернення невикористаних коштів попередньої оплати. Ці судові рішення набрали законної сили, триває їх виконання.

Поруч із цим, протягом квітня - серпня цього року господарські суди ухвалили рішення про стягнення штрафних санкцій на користь Міноборони у розмірі 530 тис. грн з однієї з фірм, яка неналежно виконала зобов'язання з постачання для потреб оборони портативних пристроїв для визначення типу вибухових речовин (Quantum Sniffer QS-H150).

Іншу фірму за порушення умов договорів на постачання у 2014 році військового взуття зобов'язано сплатити оборонному відомству 235 тис. грн штрафу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук