За погану успішність студентів «Львівської політехніки» виселятимуть з гуртожитку

СуспільствоЮлія Лавришин, 15 червня 201710210
Гуртожиток №10 НУ "Львівська політехніка"

Поселення в гуртожиток студентів НУ «Львівська політехніка» здійснюватиметься з урахуванням рейтингу у навчанні за останні два семестри. Про це повідомили на сайті «Львівської політехніки».

Як пояснив заступник директора студмістечка «Львівської політехніки» Ігор Якубовський, таке положення ректорат університету затвердив ще в лютому.

«Студенти з низьким рейтингом можуть втратити право на перепоселення. Щоправда, це залежатиме від попиту на гуртожиток того чи іншого інституту. Фактично нічого принципово не змінюється, бо й раніше, якщо студенти за обидві сесії мали дві й більше академзаборгованостей, не могли претендувати на місце в гуртожитку. Було це змінено тому, що «талон» могли отримати студенти, які достроково складали сесію чи претендували на покращення оцінки, тобто маючи досить високі бали, отримували «талони». Водночас є студенти, які вчаться на рівні п’ятдесяти балів і не мають «талонів». Це було дещо несправедливо. Тож ми вирішили зрівноважити шанси студентів на отримання місця в гуртожитку», – зазначив Ігор Якубовський.

Питання про право перепоселення, як і раніше, визначатимуть комісії інститутів під головуванням заступників директорів із виховної роботи. До складу комісій входитиме і представник від студентського самоврядування, який висловлюватиме свою думку щодо студентів, які претендують на місце у гуртожитку.

Також у повідомленні на сайті політехніки йдеться про те, що впродовж цього літа капітально відремонтують гуртожиток №4.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук