За порушення правил благоустрою у Львові штрафують будівельні майданчики

Головні новини Львова 04.04Ірина Панчишин, 4 квітня 2018, 20:01 1199 0

Адміністративно-технічне управління інспектує будівельні майданчики у Львові. Перевіряють, аби звідти техніка не вивозила болото на проїжджу частину.

Разом з інженером адміністративно-технічного управління вирушаємо у Сихівський район. Біля будівництва на вулиці Луганській якраз роблять заїзд на майданчик. Тут пісок і болото колеса вантажівок вивозять на магістральну дорогу.

«Вами порушено правила благоустрою міста Львова розділ 20 пункт 1.4», – інформує інженер виконроба. «Я вам зараз наведу прикладів, де вам треба ходити», – каже у відповідь виконавець робіт.

Чому не прибирають болота, виконроб так і не пояснив. Та після адмінпротоколу обіцяє все прибрати.

«Там за поворотом є наші люди, зараз прийдуть зі щіткою, з лопатами і усунемо», – каже виконроб Тарас Тироус.

Наступне порушення ‒ на Боднарській, 16. Багатоповерхівку утеплюють пінопластом, а гранули розлітаються довкола. Вітер і машини їх розносять і на дорогу.

«Нікого старшого немає: ні майстра, ні виконроба», – сказав охоронець майданчика.

Такому забудовнику комунальне підприємство скерує вимогу. Тим часом на Стрийській, 95 будівельний майданчик має кілька виїздів. І тут болото теж виступає за паркан. Виконроба немає на місці. Спілкуємось із керівником управлінської компанії.

«Ми болото не виносимо за межі будівельного майданчика. В нас колеса машин миють. Є міні мийна станція. Щіткою раз в тиждень прибираємо. Можемо показати, але зачекайте», – попросив керівник управлінської компанії Богдан.

Мийку показують лише на фото. Та й з нього не видно, де саме вона розташована. За правилами благоустрою, мийні станції мають бути на кожному будівництві. А ті, хто цього не робить, платитимуть штрафи.

«Розмір штрафів встановлюється на громадян від 340 до 850 грн і на посадових осіб від 850 до 1700 грн. Це залежить від розгляду адмінкомісії від того чи з’явився порушник, чи надав він пояснення, чи усунено порушення», – пояснив інженер адміністративно-технічного управління Олег Процайло.

З початку року адміністративно-технічне управління склало лише 5 протоколів. Бо через морозяну погоду бруду ще не було видно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук