За п'ять днів вступної кампанії до Львівського університету надійшло понад 15 тис. заяв

На другому місці поки що «Львівська політехніка» з 9 тисячами заяв

СуспільствоЮлія Девда, 16 липня 2018, 19:27 1637 0

Станом на понеділок, 16 липня, до Львівського національного університету імені Івана Франка в межах вступної кампанії-2018, абітурієнти подали понад 15 тисяч заяв. Про це ZAXID.NET повідомив відповідальний секретар приймальної комісії вишу Андрій Гукалюк.

«Серед цієї кількості лише 2% документів є паперовими. Такі цього року подають учасники бойових дій, діти з інвалідністю, діти-сироти та інші категорії. Щодо електронної системи, то наразі вона працює без збоїв, стабільно. Серед пріоритетних спеціальностей у вступників ‒ іноземні мови, право та комп'ютерні науки», ‒ розповідає він.

Проте далеко не всі охочі навчатися у вищих навчальних закладів міста можуть зареєструватися для відбору. Тому для них створили консультаційні центри, яких у Франковому виші понад 20. Щодня до його працівників із проханням допомогти подати електронну заяву звертаються два-три десятки абітурієнтів.

«В декого немає вдома Інтернету та комп'ютера, батьки деяких дітей не довіряють їм і хочуть отримати допомогу щодо реєстрації», ‒ каже працівниця консультаційного центру Ольга Балагурак.

Тим часом в Українському католицькому університеті приймальна комісія опрацьовує майже тисячу електронних заяв. «Якщо порівнювати з попереднім роком, то маємо трішки меншу кількість документів, але вони стабільно до нас надходять. Стосовно топових спеціальностей, то такими серед абітурієнтів є комп'ютерні науки, системний аналіз, філологія та психологія», ‒ зазначила відповідальна секретарка приймальної комісії УКУ Ірина Криницька.

Як повідомили ZAXID.NET у приймальній комісії «Львівської політехніки», у цьому виші на розгляді 5 тисяч електронних заяв, а загалом вступники подали 9 тисяч.

Нагадаємо, цього року на місця державного та регіонального замовлення можна подавати до семи таких документів не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Якщо вступник бажає вчитися на платній формі, тоді їхня кількість необмежена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук