За розпалювання міжнаціональної ворожнечі у Білорусі затримали прихильника «русского міра»

СвітАндрій Стець, 7 грудня 20168150
Юрій Павловець є активним прихильником «руського міра» та критиком білоруського націоналізму

Доцента кафедри гуманітарних дисциплін Білоруського державного університету інформатики та радіоелектроніки Юрія Павловця, який відомий у Білорусі своїми проросійськими поглядами, затримали у справі про розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Про це повідомляє білоруське видання «Белорусский Партизан».

За словами друзів Юрія Павловця, він був затриманий 6 грудня біля свого будинку і доставлений до Слідчого комітету в рамках розслідування у кримінальній справі. Наразі телефон Павловця не відповідає, а сам він не з’являється на роботі. У Слідчому комітеті інформацію про затримання не спростували, але поки і не підтвердили. Обіцяли повідомити пізніше.

Видання зазначає, що Юрій Павловець є активним прихильником «руського міра» та критиком білоруського націоналізму. Він є автором низки проросійських ресурсів, зокрема: Regnum, «Западная Русь», «Русская Правда».

Видання зазначає, що впродовж останнього часу Павловець дозволяв собі досить гостру критику влади Білорусі. Налагоджування політичного та економічного співробітництва із Заходом він розцінював мало не як зраду Росії та національних інтересів.

Крім цього Павловець закидав офіційній владі «бажання дорожче продатися Заходу» та загравання з націоналізмом.

«Белорусский Партизан» припускає, що саме такі висловлювання привернули на нього увагу правоохоронців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук