За свята в центри туристичної інформації Львова звернулось 1,3 тис. осіб

Оксана Панчишин, 27 серпня 20134671
За свята в центри туристичної інформації Львова звернулось 1,3 тис. осіб
фото zaxid.net
Ілюстрація

У святкові дні, з 23 по 26 серпня, у центри туристичної інформації Львова звернулось 1390 осіб, з них 722 – з України та 668 іноземців, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Однозначно, є позитивна динаміка у розвитку туризму: кількість як внутрішніх, так і зовнішніх туристів зростає щороку. Минулого тижня кількість відвідувачів Львова у будні, тобто від понеділка до четверга, була найвищою, хоча жодних фестивалів не планувалося. Це говорить про те, що гості нашого міста наперед запланували провести День Незалежності у Львові.

Щодо вихідних, то тут, звичайно, цифра внутрішніх і зовнішніх туристів також є високою. До нашого міста на вікенд завітали представники всіх областей України – у Центр надання туристичної інформації телефонували мешканці Києва, Харкова, Дніпропетровська та інших великих міст, були відвідувачі навіть з Криму.

Тенденція відвідування Львова закордонними туристами також є позитивною, зокрема, якщо говорити про Польщу, Росію, Білорусь, Німеччину і ряд інших країн», – розповіла начальник управління туризму ЛМР Галина Малець.

Як уточнила керівник Центру туристичної інформації Олена Голишева, до центру, що на пл. Ринок, за період святкових днів звернулось 835 осіб, зокрема: з України – 383 особи. Також звернулось 452 іноземці, найбільше – з Польщі (134), а також з Білорусі, США, Німеччини, Росії, Великобританії, Франції, Іспанії, Австрії, Чехії, Японії, Італії, Молдови, Нідерландів, Туреччини, Казахстану, Литви, Угорщини, Норвегії, Швеції, Бельгії, Канади, Азербайджану, Латвії, Ізраїлю та Сербії.

У Центр туристичної інформації, що на вокзалі (пл. Двірцева, 1) звернулось 226 осіб, з них з України – 97, із-за кордону – 129.

Загальна кількість відвідувачів Центру туристичної інформації, що на вул. Любінській, 168, становила 329 осіб, з них з України – 242, із-за кордону – 87.

Нагадаємо, за даними цьогорічних досліджень, які провів Інститут міста та Центр розвитку туризму до кінця року Львів може відвідати до 1,9 млн туристів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук