За три місяці Київ очистять від комуністичної символіки

Київська міська рада схвалила рішення «Про заміну комуністичної символіки на будівлях комунальної власності на державну символіку України» у Києві до 31 березня 2016 року. За відповідне рішення проголосували 86 депутатів Київради, інформує прес-служба Київської міськради.

Рішення передбачає, що до 28 червня цього року департамент комунальної власності складе перелік будівель та споруд комунальної власності, на яких розміщена комуністична символіка, а також графік її демонтажу.

До 24 серпня заплановано виконати заходи з демонтажу комуністичної символіки. Після цього, до 31 березня 2016 року, замість неї мають встановити державну символіку.

Крім того, Київрада має намір передбачити виділення коштів на фінансування заходів з реалізації рішення і «декомунізації» столичних будівель в бюджеті міста на 2016 рік.

Як інформував ZAXID.NET, 9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила історичне рішення про заборону пропаганди комунізму, що передбачає заборону на використання будь-якої комуністичної символіки. Закон наразі ще не підписав президент України Петро Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук