За жовтень українці отримають більші пенсії

СуспільствоАнна Голішевська, 4 жовтня 2017, 20:01 2

Пенсіонери можуть отримати більші виплати вже цього місяця. Пенсійний фонд Львівщини працює над коригування сум, які мають отримати непрацездатні мешканці. Різниця між старою і новою пенсією має надійти людям до кінця місяця.

Відповідно до пенсійної реформи, прийнятої парламентом, найменша пенсія ‒ для тих, хто не має повного страхового стажу ‒ зросте до 1373 гривень. Люди, що мають повний стаж, отримуватимуть щонайменше 1452. З початку наступного року пенсії знову зростуть. Про це в коментарі ZAXID.NET розповіла начальник головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська.

Також, за її словами, формула перерахування залишиться незмінною.

«Формула перерахування не змінюється. Але якщо сьогодні для обчислення пенсій середня заробітна плата береться 3764 грн, то вже з 1 січня 2018 року передбачається, що середня заробітна плата буде застосовуватися за 2 роки: за 2016 і 2017 роки, і орієнтовно ця сума буде складати - 5227 грн», ‒ пояснила Галина Недзельська.

Розмір пенсійної виплати залежить від заробітної плати особи, від стажу та середньої заробітної плати по Україні. Наступний перерахунок буде тоді, коли збільшиться прожитковий мінімум для непрацездатних осіб.

Важливо, що скасовується податок для працюючих пенсіонерів. На сьогодні в нашій області 129 тисяч пенсіонерів, які працюють і отримують 85% розміру пенсійної виплати. З першого жовтня ця норма відміняється, і працюючі пенсіонери отримуватимуть 100% розміру пенсії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук