В Україні планують заборонити тестування косметики на тваринах

Міністерство охорони здоров'я працює над новим технічним регламентом на косметичну продукцію

Голова МОЗ Уляна Супрун зазначила, що ЄС давно використовує технології тестування косметики без тварин

Міністерство охорони здоров'я працює над новим технічним регламентом на косметичну продукцію, який запровадить заборону на тестування косметики на тваринах в Україні.

«Мабуть, не потрібно аргументів, щоб довести, як жорстоко проводити випробування косметичної продукції на тваринах, коли існують гуманні альтернативи», — прокоментувала ініціативу МОЗ його очільниця Уляна Супрун у Facebook.

За її словами, відмова від тестування на тваринах дозволить запровадити європейський підхід до якості косметики та створить сприятливіші умови для торгівлі між Україною та країнами Європейського Союзу.

Супрун зазначила, що країни ЄС уже давно використовують технології з тестування, які не передбачають залучення тварин.

Щодо роботи компаній в умовах ймовірної заборони в.о. міністра МОЗ вказала, що для її впровадження створять певний перехідний період. Наприклад, у ЄС він діяв кілька років: новий регламент тестування запровадили 2009-го, але він почав діяти лише в 2013-го.

Після завершення роботи над регламентом його опублікують для громадського обговорення. «Разом ми витіснимо цей пережиток минулого з України», — додала Супрун.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук