Заборонений прокат електромашинок почав працювати на площі Ринок

Раніше ці недозволені атракціони функціонували біля Львівської опери

На місце викликали відділ рейдів «Муніципальної варти» та поліцію

Прокат машинок, який нелегально працював на проспекті Свободи у центрі Львова біля оперного театру, ввечері 27 липня почав працювати на площі Ринок під стінами Львівської ратуші. Представники «Муніципальної варти» вимагають забрати заборонені атракціони, натомість представник прокату відмовляється виконувати їхні вимоги і сховався від муніципалів.

Як розповів ZAXID.NET начальник управління безпеки міста Юрій Діль, близько 8 вечора патруль помітив, що машинки з’явилися на площі Ринок.

«Муніципали підійшли, зробили зауваження. Викликали підмогу і відділ проведення рейдів. З представниками прокату проводять бесіду, однак вони сховалися в кафе», — розповів Юрій Діль.

Муніципали викликали на місце поліцію.

Ймовірно, нова локація для прокату електромашинок пов'язана з тим, що площа біля Опери, де раніше вони функціонували, зараз загороджена – там облаштовують фонтан.

Як пояснив Юрій Діль, будь-які атракціони в центральній частині міста заборонені. Якщо представники прокату не заберуть ці машинки, муніципальна варта має право тимчасово їх забрати, а потім, якщо не буде встановлено власника, скласти протокол про адмінпорушення на того, хто прийде їх забирати.

Нагадаємо, війна з нелегальними атракціонами біля Львівської опери триває кілька років. Діяльність атракціонів на проспекті Свободи заборонили у 2015 році, однак підприємці й далі продовжують здавати машинки в оренду. Час від часу муніципали конфісковують частину прокатних машинок, але підприємцям вдається їх собі повертати через суди. Здачею електромашинок на площі біля Оперного переважно займаються два підприємці – ФОП Олена Животова разом із найманим працівником Олегом Спиридоновим та ФОП Михайло Каламуняк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук