Забудовник на вулиці Сосновій запрошує місцевих мешканців до обговорення проекту

Суспільствореклама, 23 листопада 20157450
Забудовник на вулиці Сосновій запрошує місцевих мешканців до обговорення проекту

Після подій 20 листопада на вулиці Сосновій у Львові, коли агресивно налаштовані люди повалили паркан ділянки, де відбуватиметься будівництво житлового будинку, Львівське обласне кооперативне Міжгосподарське об’єднання по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд», яке є забудовником на цій території, оприлюднило офіційно заяву.

«Група невідомих агресивно налаштованих осіб не погодилась на запрошення обговорити усі деталі щодо проекту разом з жителями та вдалась до неконтрольованих дій, в результаті яких було порушено громадський спокій. Ми переконані, що ці дії мали провокаційний характер і, ймовірно, були організовані третіми зацікавленими особами», - йдеться у заяві Романа Галайка, голови правління ЛОК МОАП.

«Перш за все, офіційно заявляємо, що усі необхідні документи для початку будівельних робіт вже доступні для загального ознайомлення. В основі корпоративної політики нашої компанії - відкритість та прозорість, тому лінк на документ подаємо нижче та запрошуємо всіх ознайомитись», - повідомляється у заяві.

З цього приводу ЛОК МОАП оприлюднило усі документи, які стосуються зазначеного будівництва.

«Згідно з поданим вище документом, усі чутки про будинок на 17 чи 13 поверхів є неправдивими», - стверджує забудовник.

Окрім того, ЛОК МОАП заявляє про те, що і надалі буде діяти у правовому полі.

«Згідно дозвільної документації здійснюватиметься будівництво трьохсекційного, трьохповерхового зблокованого житлового будинку. На даний момент, ми шукаємо архітектурно-дизайнерське  рішення, котре б гармонійно ввійшло в загальний контекст архітектури району Соснова - Варшавська. У випадку, якщо до проекту будуть вноситись зміни - це питання буде винесено на загальне обговорення для того, аби погодити ці рішення з громадою», - наголошується у заяві

Також забудовник обіцяє облаштувати громадський простір довкола майбутньої новобудови.

«Крім того, в рамках будівельного проекту на вулиці Соснова, ми плануємо створення сучасного громадського простору для усіх жителів навколишніх будинків. На даний момент, ми працюємо з провідним урбаністичними архітекторами України та ближнього зарубіжжя для того, аби провести реконструкцію пішохідної зони та перетворити пішохідний бульвар неподалік у перший у Львові вільний вуличний громадський простір для відпочинку жителів навколишніх будинків», - йдеться в офіційній заяві.

«Сьогодні, конкретний проект реконструкції в розробці, але вже зараз ми можемо сміливо припустити, що це буде одна з найкращих сімейних відпочинкових зон Львова - комфортний пішохідний бульвар з стильними вуличними меблями та спортивними майданчиками для дітей і дорослих», - додає забудовник.

«Ми відкриті до діалогу і готові відповісти на усі Ваші запитання, познайомитись та вислухати Ваші побажання, адже ми – майбутні сусіди. Просимо не йти на провокації, котрі організовують треті сторони», - наголошує ЛОК МОАП.

«Більш ніж впевнені, що конструктивна та спокійна розмова допоможе нам дійти згоди, тому запрошуємо Вас на зустріч з представниками нашої компанії. Зустріч відбудеться сьогодні, 23 листопада о 19:00 на території школи №91, що знаходиться за адресою вул. Варшавська, 58. У рамках зустрічі, ми презентуємо Вам наші пропозиції, щодо перетворення бульвару у повноцінну сучасну відпочинкову зону та ознайомимо з усіма необхідними дозвільними документами», - резюмував у заяві забудовник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук