Західноукраїнський дитячий медцентр отримав обладнання завдяки SMS-пожертвам абонентів Київстар

5 червня в рамках спільної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія» відбулась передача медичного обладнання у відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, м. Львів.

На кошти, які абоненти Київстар перерахували за допомогою SMS-повідомлень, були придбані розхідні матеріали для інфузійних насосів, які забезпечують безперебійне проведення інфузійної терапії дітям, у тому числі хіміотерапії. Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр надає лікування дітям з онкогематологічними захворюваннями зі всього регіону. Придбаних матеріалів вистачить, щоб безперебійно проводити лікування маленьким пацієнтам з онкологією протягом трьох місяців.

Передача обладнання стала шістнадцятою в проєкті «Дитяча надія», який за допомогою SMS-повідомлень збирає кошти на забезпечення необхідним обладнанням дитячих кардіо- та онко- відділень у різних регіонах України. За півтора роки існування програми сума пожертв склала вже понад три з половиною мільйони гривень. До ініціативи приєдналося майже 50 тисяч абонентів Київстар, 12 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця і онкологічними захворюваннями. Загалом було відправлено понад 150 тисяч благодійних SMS-повідомлень, а середній розмір пожертви становить 15 гривень.

Долучитися до ініціативи можуть всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар. Для цього потрібно обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.

Детальну інформацію та звітність можна переглянути на сторінці проєкту

Нагадаємо, окрім ініціативи «Дитяча надія», компанія Київстар приймає активну участь в боротьбі з COVID-19 та виділяє 30 мільйонів гривень благодійної допомоги. На ці кошти буде закуплено 10 апаратів ШВЛ та 20 моніторів пацієнта від німецького виробника Drager, а також витратні матеріали, що забезпечать роботу обладнання протягом року. Решту благодійних коштів буде спрямовано засоби особистого захисту для українських медиків. Також Київстар витратив ще понад 30 мільйонів гривень на реалізацію ініціатив, що спрямовані на підтримку суспільства та країни. Зокрема, бонуси медичним працівникам, безкоштовні консультації у додатку «Doctor online», нетарифікований доступ до гарячих ліній та офіційних ресурсів по COVID-19, а також багато іншого. Детальніше про ініціативи компанії за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук