Закарпатська облрада фінансуватиме русинську газету попри протест прокурора

27 лютого 20092791

27 лютого під час засідання сесії депутати Закарпатської обласної ради залишили в силі своє попереднє рішення щодо виділення коштів для підтримки газети "Подкарпатський русин", незважаючи на протест прокурора. У протесті зокрема сказано, що обласна рада не може фінансувати видання, у яких вона не є засновником. Однак рішення підтримати протест набрало тільки 37 голосів із 78, - інформує кореспондент ZAXID.NET.

Нагадаємо, 14 січня цього року відбулася чергова сесія Закарпатської обласної ради, на якій депутати прийняли рішення про фінансову підтримку русинської газети „Подкарпатський русин” у розмірі 60 тисяч гривень. Рішення було ухвалене, як поправку депутата облради Євгена Жупана, голови організації “Народна Рада русинів Закарпаття”, до „Програми підтримки ЗМІ, видання творів закарпатських авторів та розвитку галузі на 2009 рік”.

Фінансову підтримку отримали також газети: „Новини Закарпаття”, „Карпат ігоз со”, „Мараморошани”, співзасновником яких є обласна рада. Засновником газети Подкарпатський русин” є „Общество подкарпатських русинов”.

Довiдка ZAXID.NET

У Закарпатській обласній раді - 90 депутатів.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук