Закарпатський БЮТ скаржиться на прокуратуру, що вона його ігнорує

19 грудня 20082900

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області 19 грудня поширила заяву, в якій висловлено претензії до органів прокуратури області, що не реагують на запити депутатів-бютівців щодо перевірки законності створення комунального підприємства „Озеро Синевир”. В прес-службі стверджують, що керівник фракції БЮТ в обласній раді Андрій Сербайло двічі звертався до прокуратури області з відповідним запитом, однак відповіді нема й досі. Натомість з прокуратури відповідають, що перевіркою законності згаданого рішення облради прокуратура не займається, оскільки ніхто не звертався до них зі скаргами на його незаконність.

Зокрема, в коментарі газеті „Новая” старший помічник прокурора Закарпатської області Олег Опішняк повідомив, що прокуратура цією справою не займається. Цитата: „В Управлении МВД в Закарпатской области "Новой" ответили, что никаких заявлений и жалоб на действия областной рады к ним не поступало. Такую же информацию предоставил нам и Олег Опишняк, старший помощник прокурора Закарпатской области. По его словам, этим делом они не занимаются”.

Зі свого боку прес-служба Блоку Юлії Тимошенко в Закарпатській області стверджує, що 28 травня 2008 року керівник фракції БЮТ А. Сербайло направив депутатське звернення на адресу прокурора області Юрія Бенци з проханням дати правову оцінку згаданому рішенню облради, а у разі виявлення порушення законності - вжити заходи прокурорського реагування.

У запиті А. Сербайла зокрема йдеться: "просимо дати правову оцінку таких рішень обласної ради: "Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (с. Синевир)", "Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (с. Карпати)", "Про створення комунального підприємства "Озеро Синевир" Закарпатської обласної ради", "Про створення комунального підприємства "Музей лісу і сплаву на Чорній Ріці" Закарпатської обласної ради", "Про створення комунального підприємства "Палац графа Шенборна" Закарпатської обласної ради".

Однак відповіді на це звернення не надійшло й досі, попри те, що згідно з п.2 ст.13 Закону України про статус депутатів місцевих рад відповідь на звернення має бути надана депутату протягом 10 днів. 24 червня депутатом А.Сербайлом було надіслане повторне звернення на адресу прокурора області Ю. Бенци з нагадуванням про те, що на попереднє звернення не була надана відповідь у встановлений законом термін. Але й після повторного звернення відповіді з прокуратури все ще нема, наголошують в прес-службі..

"З огляду на ситуацію, що склалася, Блок Юлії Тимошенко в Закарпатській області, користуючись нагодою, вкотре, і тепер вже публічно, звертається до прокуратури Закарпатської області з проханням таки розглянути депутатські звернення й дати на них відповідь", - зазначено в повідомленні прес-служби БЮТ в Закарпатській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук