Закарпаття з’являється у новинах у двох випадках – повінь і сепаратизм, - Лендєл

17 грудня 20104712

Голова Міжрегіональної асоціації МГО "Український Національний Комітет" Іван Лендєл переконаний, що «Закарпаття з’являється у всеукраїнських новинах у двох випадках – повінь і сепаратизм. Цього разу мова йде про другий варіант».

Так Іван Лендєл прокоментував рішення Закарпатської облради виділити 100 тис. грн на «Словник русинської мови» Юрія Чорі.

«Дарма що тих, так-званих, русинів ледве тисяча чоловік під Мукачевом, але наша влада вважає це надважливою проблемою. Повені? Солерудник? Люди? Ні, ні, ні! Закарпатцям потрібен словник. Він зробить всіх нас щасливішими і всі проблеми відразу зникнуть. Будемо сподіватись, що прокуратура наведе законний лад», - додав Іван Лендєл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Курво з Тамбова 17 грудня 2010, 20:16

  Сидять тут такі провокатори! Який ти є зі Львова??! Ти - пес з під-Тамбова! Провокатор московський, сиди на своїх смердючих сайтах і не гавкай там де українці розмовляють! Потрібно цю усю нечисть московсько-русинську в Тису зпустити, нехай пливуть у Чорне море до турків права качати!!! Закарпаття і Буковина, Волинь і Галичина Ми з Києвом і Полтавою - Русь сильна і єдна!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Из Львова 17 грудня 2010, 18:44

  Прокуратура обязательно лад наведе. Как в Верховной Раде. Вместо того чтобы решать вопросы мордобоем заганяем ситуацию в тупик. И каким же "умным" и "демократичным" надо быть, чтобы на "словник" прокуратуру науськивать. А ведь говорил ВАМ Буш старший в Верховной Раде УССР летом 1991 году "на смену режиму тоталитарному придут мелкие бесноватые деспоты". Как в воду глядел. Вот они и пришли. Осталось за малым. Книги не только не издавать, но и неугодные жечь, а поганяло "под тему" найдем, то ли "сепаратизм", то ли "чистота украинского этноса", а то и Великую Украину строить начнем от Карпат до Пекина.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук