Заклади культури Львівщини не хочуть, аби ними керувало управління майна облради

Керівники музеїв, театрів та бібліотек поскаржилися губернатору Львівщини Олегу Синютці на обласних депутатів. 

Директори закладів, які є в комунальній власності, не хочуть, аби ними керувало управління спільної власності обласної ради. Підпорядкування змінили рішенням ЛОР від 2012 року. Тоді біля керма були люди режиму Януковича і, начебто, намагалися зменшити повноваження обладміністрації. 

Однак зараз, впевнена заступник директора з музейного розвитку музею історії релігії Зоряна Білик, таке рішення не на часі: "Всі ми хвилюємося за те, що частина наших будівель буде відразу передана комерційним структурам. Ось це найбільша наша тривога".

Натомість, в управлінні майном запевняють, що рада як власник забрала собі лише одне повноваження: призначати і звільняти керівників. І під їхнє управління вже перейшли комунальні медичні та соціальні заклади. Їх керівники вже переуклали трудові угоди.  

"Галузеве управління як було так і залишається за галузевим департаментом. Змінилися лише трудові відносини з керівниками закладів і стверджувати, що можуть бути якісь загрози - у голові не вкладається на підставі чого про це так кажуть", - розповів начальник управління майном спільної власності ЛОР Микола Бандра.

Однак керівники закладів культури не хочуть мати жодних справ із управлінням власності і вимагають у депутатів переглянути рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук