Законні власники «Житомирських ласощів» зайшли на своє підприємство і провели збори колективу

Суспільство31 грудня 20155520

Вчора ввечері, 30 грудня, акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі», відновлені у своїх правах Постановою Вищого адміністративного суду України від 23 грудня нарешті змогли потрапити на житомирську кондитерську фабрику. Це сталося завдяки професійним та злагодженим діям правоохоронних органів, співробітники яких чітко спрацювали і не дали озброєним тітушкам рейдера Ігоря Бойка влаштувати провокації.

Незважаючи на кілька рішень судів Бойко, не бажаючи втрачати нажите нечесним шляхом, поширює в ЗМІ брехню, влаштовує пікети та мітинги, зображуючи із себе жертву рейдерської атаки. Він перетворив фабрику на неприступну фортецю, яку цілодобово охороняли озброєні люди. Розуміючи, що рано чи пізно фабрику заберуть з його незаконного володіння справжні власники, Бойко почав варварськи знищувати майно підприємства.

Акціонери та трудовий колектив ЗАТ «Житомирські ласощі» звернулися до МВС – до міністра Арсена Авакова і голови Національної поліції Хатіі Деканоїдзе з проханням надати допомогу у виконанні рішення ВАСУ.

Учора ввечері тітушки Бойка планували напасти на керівництво ЗАТ, зірвати його зустріч з трудовим колективом і знищити обладнання та товарні залишки.

Співробітники, акціонери та менеджмент ЗАТ «Житомирські ласощі» дякують правоохоронним органам, а саме Головному управлінню Національної поліції в Житомирській області, відділу Нацполіціі у місті Житомирі, завдяки яким не було допущено проникнення на фабрику збройних тітушок Бойка, завдяки чому уникнули провокацій і кровопролиття.

Акціонери вже почали інвентаризацію майна. Фабрика взята під охорону ДСО і нарешті починає нормальну, планову господарську роботу. Підприємство вже відвідав голова Житомирської ОДА Сергій Машковський і мер Житомира Сергій Сухомлин. Керівництво фабрики запевнило трудовий колектив, що працівниками будуть збережені робочі місця і заробітні плати. Також співробітникам буде виплачена компенсація за час вимушеного простою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук