Законопроект Табачника про вищу освіту не допустили до голосування у ВР

1 лютого 20115622

Законопроект Дмитра Табачника "Про вищу освіту" не отримав підтримки у комітеті парламенту з питань науки і освіти. Про це повідомила журналістам народний депутат, голова підкомітету з питань базової освіти Леся Оробець.

Таким чином, законопроект не може бути винесений на голосування до сесійної зали Верховної Ради, - повідомляє ТСН.

За її словами, під тиском студентів Погоджувальна рада не тільки визнала обґрунтованість заперечень громадськості проти законопроекту команди Табачника, а й "констатувала відсутність легітимного рішення щодо його підтримки з боку профільного комітету".

Як наголосила Оробець, студенти змусили політиків поважати закон, поклавши край спробі проштовхування до парламенту вбивчого для галузі закону на підставі фальсифікованого рішення комітету.

"Рішення про потребу публічного розгляду законопроекту про вищу освіту на засіданні профільного комітету Погоджувальної ради означає відмову від легалізації рейдерських механізмів його проштовхування в сесійний зал", - переконана народний депутат.

Нагадаємо, 13 січня стало відомо, що законопроект, автором котрого є регіонал Максим Луцький, отримав схвалення профільного комітету. Водночас Леся Оробець, яка була присутня на засіданні комітету, заявила про відсутність кворуму для прийняття комітетом рішення - в засіданні брали участь 4 з 10 членів. Передбачалося, що законопроект буде внесений на розгляд у ВР на поточній сесії.

У понеділок, 31 січня, біля Верховної Ради, де проходила погоджувальна рада, зібралися на мітинг студенти кількох столичних вузів. Вони висловили протест проти ухвалення нового закону про вищу освіту, в якому передбачається підняття оплати за навчання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук