Запоріжжя оновить парк «швидкої допомоги» 26 машинами ЛАЗу

Наталія Зубрицька, 23 жовтня 201211460
Запоріжжя оновить парк  «швидкої допомоги» 26 машинами ЛАЗу
Швидкі ЛАЗу

Компанія «ЛАЗ» виготовила партію машин «швидкої допомоги» для потреб міста Запоріжжя. Медичний транспорт виробництва «ЛАЗ» уже сьогодні буде переданий Обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та поповнить парки машин «швидких» у різних містах і районах області, інформує прес-служба компанії «ЛАЗ».

Кошти на закупівлю нової техніки були виділені для Запорізької області з державного бюджету України. Сума субвенцій склала 28 млн грн, майже половина з цих коштів була скерована за закупівлю 26-ти машин «швидкої допомоги» виробництва «ЛАЗ». Це «швидкі» категорії В у яких встановлене сучасне медичне обладнання. Машини такого ж зразка використовуються у низці європейських країн.

 «Компанія «ЛАЗ» повністю та у відповідні терміни виконала замовлення уряду. Ми уже не вперше співпрацюємо за державні кошти і маємо позитивний досвід роботи у цьому напрямку. Тому, в майбутньому, сподіваємося лише на продовження такої успішної співпраці, як з урядом, так і безпосередньо з містами. Адже автомобілі  швидкої допомоги, які використовуються медичними закладами, перебувають у дуже  критичному стані. Сьогодні в середньому по Україні рівень зношеності парку «швидких» становить 70%», – зауважив  директор торгово-фінансової компанії «ЛАЗ» Олександр Строганов.

Фото прес-служби компанії "ЛАЗ".

Нагадаємо, що випуск машин «швидкої допомоги» «ЛАЗ» налагоджено на потужностях заводу в місті Дніпродзержинськ, який входить до структури компанії. Голова наглядової Ради холдингу Ігор Чуркін інвестував у проект більше 60 млн грн, що дозволяє, якщо є замовлення, виготовляти у місяць від 50 до 100 автомобілів «швидкої допомоги» різних категорій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук