Запорука успіху: ранній підйом, правильне планування, смачний сніданок

Суспільствопромоція, 6 лютого6200

Як стати успішним?

Успішні люди – ті, що прокидаються рано. Збіг чи закономірність – хтозна. Проте звичка підйомів спозаранку існувала завжди: прем’єр-міністр Британії Вінстон Черчиль засинав о 3 ночі та спав до 8 ранку, творці історії Цезар, Наполеон та Маргарет Тетчер також були ранніми пташками, а гендиректор Apple Тім Кук і сьогодні прокинувся о 4:30 ранку. Коли хтось тільки відкриває очі, «господар» Twitter Джек Дорсі вже добігає 10 кілометр і починає медитувати. Коли хтось встає з ліжка, директор мережі кав’ярень Starbucks Говард Шульц допиває каву зі своєю дружиною. Коли той самий хтось збирається виходити з дому, ці люди вже провели декілька зустрічей і змінили світ.

Як навчитися прокидатися рано?

21 день – це все, що потрібно для закріплення нової звички. Лягайте раніше, ніж зазвичай. Перш за все, варто зрозуміти, чому ви маєте прокинутися рано: зустріти світанок, зібрати дітей у школу, провести зустріч із бізнес-партнерами в офісі чи неформальній обстановці. Засновник США Бенджамін Франклін розпочинав день з запитання до себе: «Що корисного я зроблю сьогодні?» Спробуйте складати чек-лист і намагайтеся виконати всі пункти згідно з встановленим тайм-менеджментом.

Де брати енергію?

Щоб не мріяти про додаткові години у добі, варто, по-перше, інколи вмикати енергозберігаючий режим, тобто правильно розставити пріоритети і не витрачати сили на неважливі справи. По-друге, варто завжди пам’ятати про сніданок – найголовнішу їжу за весь день. Він має бути поживним та, звичайно, смачним. У ф’южн-ресторані клубу Split пропонують сніданки зі всього світу з 6:00 до 12:00. А відтепер ті, хто прокидаються рано і розпочинають день із зустрічей, конференцій та лекцій можуть організовувати їх тут. Окрім ранкового меню, де всі позиції всього за 100 грн., у закладі є проектор та плазми, які стануть у нагоді при проведенні бізнес-заходу.

Вставати рано – це мистецтво. Однак той, хто його пізнає, встигає більше, планує чіткіше і почуває себе краще. Недаремно ж впливові та успішні люди завжди сповнені ентузіазму та сил. Все завдяки трьом складовим: ранній підйом, правильне планування, смачний сніданок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук