Заради благодійності 400 мандрівників піднялися на найвищу вершину Львівщини

Під час сходження на Пікуй зібрали лише малу частину коштів, які потрібні на спеціальний візок для людей з інвалідністю. Збір коштів триває

СуспільствоОрися Шиян, 13 серпня 20188010
Заради благодійності 400 мандрівників піднялися на найвищу вершину Львівщини
фото ЛОДА
Волонтери «On 3 wheels» допомагають людям з інвалідністю вести активний спосіб життя

У неділю, 12 серпня, понад 400 мандрівників піднялися на найвищу вершину Львівщини ‒ гору Пікуй (1408 м). Сходження було благодійним: метою заходу був збір коштів на придбання спеціального візка «джульєтки» із електропідсилювачем, за допомогою якого люди з церебральним паралічем зможуть подорожувати горами.

За інформацією обласного управління туризму та курортів, яке було співорганізатором події, серед наймолодших учасників сходження був 9-місячний малюк.

«Цьогоріч ми вирішили відзначити Міжнародний день альпінізму благодійним сходженням на гору Пікуй. Тішить те, що мешканці Львівщини так масштабно долучились до цієї мандрівки. Це люди різного віку та фізичної підготовки. Наймолодшому мандрівнику – 9 місяців», ‒ розповіла керівниця управління туризму Наталя Табака.

Мандрівка стартувала від села Верхнє Гусне. На вершині усі учасники разом виконали гімн України. Також волонтери «On 3 wheels» допомогли дівчині з ДЦП Ірині Трач піднятися на вершину.

фото прес-служби ЛОДА і «On 3 wheels»

За інформацією «On 3 wheels», на благодійному сходженні вдалося зібрати лише 5300 грн. А вартість «джульєтки» ‒ 6000 євро. Тому збір коштів триває далі. Свою лепту у благодійність можна внести за цими реквізитами:

Номер картки Приват 5169 3305 1184 0628 ГО Он3Вілс
Реквізити:
Найменування організації: ГО ОН3ВIЛС ГО
Код отримувача: 41523023
Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок отримувача: 26007053713319
Валюта: UAH
Код Банку (МФО): 325321
Призначення: на Джульєтку

«Після всіх вражень, розумієш, що кожен відчуває бажання зробити щось хороше, залишити після себе вартісний слід на цій землі. І кожен може долучитися до благородної справи, зібрати кошти на «джульєтку» із електропідсилювачем. За допомогою цього спеціального одноколісного візка люди з інвалідністю, але сильним духом, матимуть змогу подорожувати горами», ‒ закликають хлопці з проекту.

Додамо, що торік проект «On 3 wheels» організував 12 походів в гори для людей з інвалідністю, з них 5 ‒ за допомогою «джульєтки».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук