Заступник гендиректора КРРТ, підозрюваний у рейдерстві, заявив, що почав керувати підприємством

Заступник генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) Костянтин Захаренко заявив, що у понеділок, 29 вересня, зранку відповідно до статуту прийняв на себе повноваження тимчасового виконувача обов'язків генерального директора КРРТ, щоб не допустити банкрутства Концерну. А генеральний директор Олександр Півнюк рішенням Тельманівського районного суду Донецької області відсторонений від виконання своїх обов'язків.

Про це Захаренко заявив у коментарі «Телекритиці» на території Концерну РРТ.

«Концерн працює в штатному режимі. Відновлюється законність, відновлюється порядок. Та команда, що прийшла, – це команда Княжицького, яка поставила собі за мету знищити наше підприємство, захопивши його, довівши його штучним чином до банкрутства», – заявив Захаренко.

За його словами, Концерном цілеспрямовано не збираються кошти із замовників, саме підприємство не сплачує коштів постачальникам, і таким чином створюється дебіторська заборгованість.

«Зараз дебіторська заборгованість складає 106 мільйонів гривень, у той час, як на початку цього року, навіть у квітні цього року, дебіторська заборгованість складала 30 мільйонів гривень», – повідомив пан Захаренко.

На його думку, будь-який з постачальників може подати до суду справу про банкрутство Концерну РРТ і поставити через суд арбітражного керуючого, що є шляхом до знищення підприємства.

 Захаренко також заявив, що зараз його завдання – скасувати незаконні, на його думку, розпорядження, які видавало керівництво Концерну, а також здійснити заходи для припинення мовлення російських каналів на сході України.

Як інформував ZAXID.NET, у понеділок, 29 вересня, Концерн РРТ повідомив про початок рейдерського захоплення підприємства колишнім керівництвом Концерну.

«Прибічники цього керівництва за підтримки організованих протестувальників проникли на територію Концерну й вимагають відсторонення чинного керівництва підприємства відповідно до ухвали Тельманівського районного суду Донецької області, яка скасовує розпорядження Кабінету Міністрів України № 404-р від 23 квітня 2014 року про призначення Півнюка Олександра Володимировича генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення», – заявляли тоді у прес-службі концерну.

Тельманівський районний суд Донецької області заборонив генеральному директору Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення Олександру Півнюку виконувати обов'язки керівника Концерну РРТ. А виконання обов'язків гендиректора КРРТ суд поклав на посадову особу, визначену статутом КРРТ, до розгляду справи по суті. Про це йдеться в ухвалі суду, датованій 14 липня, прийнятій на забезпечення позову громадянина, який судиться за відновлення трансляції українських каналів.

Міліція за фактом рейдерства в КРРТ відкрила кримінальне провадження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук