Заступниця Тігіпка вимагає в Януковича подолати корупцію на митниці

Економіка9 квітня 20114424

Заступниця голови партії «Сильна Україна» Олександра Кужель 8 квітня у шоу «Шустер Live» поскаржилася, що президент не відреагував на її лист, в якому йдеться про те, що на митниці – корупція, і який підписало багато підприємницьких асоціацій.

О.Кужель зазначала: «Коли ми говоримо про реформи і модернізацію, то вони мають дві складові. Перша – це реформи, пов’язані з боротьбою з корупцію, економією бюджетних коштів, проведенням тендерних закупівель, прозорі суди. Друга складова – це легалізація зарплат, оподаткування тощо. Ці складові не можуть робитися одна після іншої. Вони мають робитися одночасно. Не можна підприємця попросити все легалізувати, що робить Тігіпко, якщо з іншої складової реформ не робиться нічого. Підприємець сьогодні платить два податки: крім того, який ми легалізуємо, і просимо платити вповні, на підприємцеві залишилася ще й вся корупційна складова. Він не може платити двічі.

Вона додала: «Я абсолютно повірю в те, що президент буде боротися з корупцією тепер лише в одному випадку: коли публічно наведе порядок на митниці. Не може народ допомогти президенту боротися з корупцію. Як тільки відкриють рот, що митник бере в них хабарі, можна закривати бізнес. Президент має першим показати приклад, що він такого не допустить. Дати йому допомогу - ми дали йому інформацію, що на митниці корупція. Він на це на Економічній раді сказав: «Я знаю що на митниці корупція, тому дав завдання уряду реформувати митницю». - Розреготатися!».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук