Зателефонувати опівночі

Компанія «Київстар» забезпечить своїх абонентів комфортним спілкуванням на свята

Суспільствопромоція, 31 грудня 20154320

Протягом новорічних та різдвяних свят, коли особливо зростає навантаження на мобільні мережі, робота усіх сервісів компанії «Київстар» буде під особливим контролем технічної дирекції. Вже з 31 грудня і до 7 січня мобільний оператор має намір задіяти всі наявні потужності мережі, а аварійно-відновлювальні групи перейдуть на цілодобовий режим чергування. В новорічну ніч в інформаційному центрі компанії будуть чергувати співробітники «Зіркової Гвардії» — кращі з департаменту по роботі з клієнтами.

«Під час новорічних та різдвяних свят кількість дзвінків та повідомлень зростає більш ніж вдвічі. А цього року, після запровадження нових продуктів 3G, ми також очікуємо зростання  мобільного інтернет-трафіку», — пояснив Василь Пантов, директор з технологічної стратегії та управління якістю компанії «Київстар».

Наприклад, минулого року лише за чотири святкових дні — 31 грудня, 1, 6 та 7 січня — абоненти компанії використали 222 Тб мобільного інтернету в мережі EDGE, здійснили близько 950 млн викликів, відправили 118 млн вітальних SMS і більше 1,5 млн MMS. При цьому усі сервіси працювали стабільно.

Для того, щоб абоненти «Київстар» і цього року могли комфортно спілкуватися навіть при значному навантаженні на мережу, оператор застосує технологію «стиснення сигналу» у пікові години, а також розширить ємність каналів зв’язку.

Місця проведення масових святкових заходів також будуть забезпечені надійним зв’язком. Для цього «Київстар» встановить додаткове резервне обладнання — пересувні базові станції та резервні передавачі на діючих базових станціях.

В компанії також запевнили, що абоненти не відчують проблем із зв’язком навіть у випадку перебоїв у міських енергетичних мережах. Адже для цього здійснено цілий комплекс заходів зі зміни параметрів джерел живлення для подовження терміну їх гарантованої роботи.

«Якою б послугою не користувалися наші абоненти, вони отримають найкращу якість та комфорт спілкування», — запевнив Василь Пантов.

Багаторічний досвід компанії також свідчить про зростання трафіку не лише в національних мережах, але й на міжнародних напрямках. Саме тому оператор ще у грудні розширив канали зв’язку з іншими телеком-операторами України та мобільними мережами Польщі, Нідерландів та Німеччини.

Для забезпечення стабільної роботи сервісів мобільного інтернету збільшено ємність зовнішніх каналів передачі даних до 630 Гб /с. Для стабільного обміну інтернет-трафіком в межах України, оператор увів в експлуатацію 4 додаткові канали передачі даних ємністю 100 ГБ кожен. Загальна кількість таких каналів досягла 29.

Загалом, протягом 2015 року компанія «Київстар» оновила понад 3 тисячі базових станцій, які в новорічну ніч будуть забезпечувати абонентам можливість вітати друзів та рідних за допомогою 3G інтернету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук