Затриманий на хабарі львівський прокурор хотів працювати в НАБУ і САП

СуспільствоАК, 14 жовтня 201648255
Затриманий на хабарі львівський прокурор хотів працювати в НАБУ і САП
фото ГПУ
Під час затримання Андрія Непийводи у Львові, 13 жовтня 2016 року

Затриманим  у четвер під час отримання хабара прокурором Львівської місцевої прокуратури №3 виявився Андрій Непийвода. Генпрокуратура, яка повідомила про це затримання,  не розголошує прізвища затриманого, однак відразу кілька не пов`язаних між собою джерел в органах прокуратури підтвердили ZAXID.NET, що мова йде саме про Андрія Непийводу.

З інформації у відкритих джерелах випливає, що Андрій Непийвода є випускником юридичного факультету ЛНУ ім. І.Франка 2006 року. Того ж року він почав свою кар`єру помічником прокурора у прокуратурі Червонограда, а через два роки перейшов у прокуратуру Франківського району Львова (реформовану у кінці 2015 року у Львівську місцеву прокуратуру №3).

Як випливає з декларації про доходи Андрія Непийводи за 2014 рік, його зарплата складала близько 87 тис. грн за рік, ще 81 тис. грн за рік заробила його дружина. Інших доходів не вказано, хоча зазначено, що сім’я Непийводи володіє трьома квартирами.

Націкавіше, що Андрій Непийвода намагався потрапити на роботу у Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) або у Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП). Він пройшов етап відбіру конкурсних комісій і був допущений до відкритого конкурсу на посаду старшого детектива Головного підрозділу детективів НАБУ. Так само Непийвода брав участь у відкритому конкурсі на адміністративну посаду у САП. Однак обидві спроби змінити місце роботи виявились невдалими.

Затримали Андрія Непийводу 13 жовтня 2016 року у Львові під час отримання хабара у $2 тис. За ці гроші, за версією ГПУ, прокурор обіцяв пом`якшити свою позицію у суді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук