Затримано професора «Львівської політехніки» Слюсарчука

Христина Нога, 14 листопада 20111051037
Затримано професора «Львівської політехніки» Слюсарчука
фото sfw.org.ua
Андрій Слюсарчук

14 листопада у Києві правоохоронці затримали професора кафедри «Інформаційні системи та мережі» НУ «Львівська політехніка» Андрія Слюсарчука, відомого своєю здатністю запам’ятовувати великі обсяги інформації.

Як пише Експрес, “псевдолiкар Слюсарчук був затриманий у Києвi”. Під час затримання, Андрiй Слюсарчук сказав: “Я вас чекав давно”.

За інформацією Експресу, проти Андрія Слюсарчука порушено декілька кримінальних справ: одна – за підробку документів, інша – за статтею «шахрайство».

Журналісти Експресу у своїх розслідуваннях стверджують, що чоловік без медичної освіти лікував людей і звинувачують його у тяжких злочинах. Андрій Слюсарчук це заперечує.

Видання повідомляє, що професор Андрій Слюсарчук навчався в ПТУ, а не в медінститутах Росії та України, займався медичною практикою без професійної освіти і що кілька людей через його лікування померли.

Також газета звертає увагу на те, що 13 років Слюсарчук був на підписці про невиїзд через кримінальні справи. Першу карну справу проти чоловіка було порушено у 1996 році. Тоді слідчі Львівщини інкримінували йому шахрайство, але ця справа, як й інші подібні, до суду так і не дійшла.

Вища атестаційна комісія (ВАК), підвідомча Кабінету Міністрів, торік присвоїла Андрію Слюсарчуку звання професора. Але львівські журналісти вважають, що дипломи, на підставі яких Слюсарчук робив кар’єру, – фальшиві.

Вінницький медінститут відповів на редакційний запит, що в них ніколи не було студента Андрія Слюсарчука. Правоохоронці також перевіряють, чи Московський медуніверситет видавав диплом Слюсарчуку, коли він ще був неповнолітнім.

Нагадаємо, на початку жовтня 2011 року Андрій Слюсарчук отримав грошову премію Президента України Віктора Януковича у розмірі 150 тис. грн у номінації «наукові досягнення в галузі освіти» за цикл робіт «Комплекс освітніх інформаційних технологій подання, запам'ятовування та опрацювання надвеликих об'єктів інформації в процесі навчання».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 37

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук