Затримок із виплатою пенсій не буде - уряд

1 грудня 20082700

Пенсійний фонд вчасно перерахував кошти на виплату пенсій за листопад, яку громадяни отримають 2 грудня. Про це повідомила міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова 1 грудня на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

“Відповідно до графіку пенсій, фонд перерахував всі кошти на виплату пенсій, незалежно, чи це пенсії військовослужбовців, чи пенсії за віком. У п’ятницю ми направили 300 млн грн, сьогодні будуть спрямовані ще кошти на забезпечення виплати пенсій 2 грудня”, - сказала Людмила Денісова.

При цьому вона висловила упевненість, що бюджет у грудні буде виконано, і в січні Пенсійний фонд також вчасно забезпечить пенсійні виплати, додавши, що якщо будуть якісь затримки, то хіба що спровоковані якимись внутрішніми проблемами органів доставки.

Людмила Денісова нагадала, що при наявності дефіциту коштів Пенсійного фонду, відповідно до 113 статті Закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, всі виплати, які стосуються доплати до мінімальної пенсії і за понаднормовий стаж, фінансуються з Державного бюджету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук