Затвердження графіків відключення світла контролюватиме спеціальна комісія

СуспільствоІрина Знась, 15 грудня 20146580

Львівська обласна рада вимагає від обладміністрації негайно затвердити регульовані графіки відключення електроенергії та забезпечити їх виконання. Про це йдеться в рішенні президії Львівської облради, яка на засіданні 15 грудня обговорила надзвичайну ситуацію, що виникла внаслідок нерегульованого вимкнення світла в області.

Зокрема, у зверненні від імені голови Львівської облради Петра Колодія, адресованому т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянському йдеться, що неконтрольоване відімкнення електроенергії в області є недопустимим і має бути негайно врегульованим.

Також члени президії ЛОР домовились до 17 грудня створити комісію, яка напрацює механізми виходу із ситуації, зокрема врегулює питання зменшення лімітів підприємствам.

Комісія також має забезпечити відшкодування матеріальних збитків громадянам та суб’єктам господарювання, які їх зазнали через неконтрольоване відключення електроенергії, забезпечивши їм юридичний супровід.

Президія ЛОР звернеться до прем’єр-міністра України з пропозицією максимально використовувати вугілля Львівсько-волинського вугільного басейну для забезпечення роботи електростанцій та стабілізації ситуації.

Зазначимо, що заступник голови ЛОР Валерій П’ятак під час засідання президії ЛОР заявив, що нерегульовані графіки відключень від електроенергії можуть зруйнувати підприємництво Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук