Завтра - день викрадення Гонгадзе

Питання: за що вбили Гонгадзе і хто замовив це вбивство, залишаються відкритими

БлогиСергій Руденко , 15 вересня 2015 101
Сергій Руденко
журналіст, публіцист

Завтра - день викрадення Гонгадзе. Я дуже добре пам'ятаю, як 15 років тому у офіс Радіо "Свобода" прийшла Марина Пирожук і сказала: "Мирося телефонувала. Зник Гія".

Потім були неймовірні версії від МВС. Виїхав, під своїм, під чужим іменем, купляв квиток-не купляв. Десь бачили у Львові-не у Львові. Хоча мєнти вже знали: Гонгадзе вже нема в живих. Потім був "касетний" скандал. Мороз, вивезення Мельниченка однією із співробітниць "Свободи" за кордон. Пам'ятаю, як на "Свободі" ми оприлюднювали перші записи Мельниченка.

У цей день я найбільше не люблю пафос. Мабуть, буде він і завтра. За 15 років багато змінилось. Вже є і пам'ятник Гонгадзе і вулиця названа його іменем. Пукач засуджений, Кравченко мертвий, Литвин пихатий - у Раді, Кучма - переговорник у Мінську. Ющенко, який клявся розслідувати вбивство - на політичній пенсії. Мама Георгія - Леся, яка до кінця вірила, що її син живий, пішла із життя. Сім'я Гонгадзе живе у США. Вихованці Української правди - Найєм і Лещенко - у нинішній владі.

А от питання: за що вбили Гонгадзе і хто замовив це вбивство, залишаються відкритими.

P.S. Георгій Гонгадзе дотепер так і не похований.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук