Згуладзе представила у парламенті пакет змін до законодавства про міліцію

СуспільствоОксана Руда, 5 лютого 201535490

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Екатерина Згуладзе представила у Верховній Раді пакет змін до законодавства про міліцію. Про це повідомила прес-служба МВС України.

Зазначено, що у разі прийняття цих змін у МВС планують ліквідувати два підрозділи, реорганізувати ГУБОЗ, створити універсальний поліцейський спецпідрозділ та скоротити бюрократичний апарат.

За словами Згуладзе, у відомстві планують відмовитися від функції, яка не властива Міністерству внутрішніх справ, а саме ветеринарної міліції.

Крім того, законопроектом передбачена реорганізація Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю (ГУБОЗ). Однак функції, які виконував цей підрозділ, не зникнуть, а будуть передані до інших підрозділів міліції.

Також залишаться всі оперативні напрацювання та аналітична база служби.

Реформування також торкнеться транспортної міліції. Навантаження на працівників цієї служби є незначним, тож їх планують приєднати до інших підрозділів і таким чином більш рівномірно розподілити навантаження на працівників інших служб.

Заступниця міністра МВС зазначила, що одним з найбільш важливих компонентів цього законопроекту є ліквідація різних спецпідрозділів міліції. Натомість відповідно до змін у структурі МВС планують створити на базі спецпідрозділу «Сокіл» універсальний поліцейський спецпідрозділ на кшталт американського та канадського SWAT.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук