Жебрівський хоче об'єднати всі шахти Донецької області в єдину компанію

СуспільствоАндрій Стець, 4 листопада 20153790
Жебрівський хоче об'єднати всі шахти Донецької області в єдину компанію

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив про створення робочої групи із об'єднання всіх шахт області в єдину вугільну компанію.

Про це він заявив у середу під час зустрічі з активом Профспілки працівників вугільної промисловості України, пише «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні проблема в тому, що багато об'єктів вугільної промисловості в Донбасі монополізовані. Центрально-збагачувальні фабрики, вугільні поля віддали приватним структурам, а державним підприємствам залишили самі збитки. Фактично дуже багато грошей розкрадається. Тому Донецька ОДА ставить перед собою амбітне завдання», - наголосив голова області, аргументуючи необхідність створення єдиної вугільної компанії.

За його словами, йдеться про повернення вугільних полів і Центральних збагачувальних фабрик у озпорядження шахт і державну власність, а також їх входження до структури нової компанії.

«Яким чином це відбуватиметься, вирішуватимемо разом. Від кожної шахти до складу робочої групи увійде один представник», - зазначив Жебрівський, цитує його прес-служба.

Він також наголосив, що державна підтримка вугільної промисловості «не може тривати до нескінченності, рано чи пізно дотації зупиняться».

Він зазначив, що процес створення єдиної вугільної компанії тривалий. Завдання обласної влади та робочої групи - напрацювати пропозиції, узгодити їх з профспілками і лише тоді виходити з комплексним рішенням на профільні міністерства, уряд і президента.

«Я чітко усвідомлюю, що доки працюють державні вугільні підприємства - це стабілізуючий фактор на енергетичному ринку України. Якщо станеться корпоратизація, то в одні руки ніхто шахти не віддаватиме. Цього не буде» - наголосив Жебрівський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук