Жителя Прикарпаття можуть посадити за незаконну вирубку смерек і білих ялиць
Міліція затримала автомобіль, який перевозив 200 смерек. Про це повідомив ZAXID.NET начальник ЦГЗ МВС в Івано-Франківські області Василь Гультайчук. За його словами автомобіль був затриманий у Верховинському районі.
„Сумнів у міліції викликали документи, які надав водій. Адже серед смерек були дерева білої ялиці, яку заборонено вирубувати”, - наголосив правоохоронець. Василь Гультайчук також додав, що вартість цих смерек становить 25 тисяч гривень. Наразі вирішується питання щодо кримінально відповідальності затриманого водія за ст. 246. ч. 1 „незаконна порубка лісу”.
За словами В.Гультайчука, працівники МВС, ДАЇ та УБЕЗ з 15 грудня проводять операцію „Ялинка”. Відтак, в гірських масивах чергують 5-6 постів, а на дорогах - автомобільні групи.